İLK KEZ KATILIM YAPTIĞIMIZ İDMA 7. ULUSLARARASI UN, İRMİK, PİRİNÇ, MIDIR, BULGUR, YEM DEĞİRMEN MAKİNELERİ VE BAKLİYAT, MAKARNA, BİSKÜVİ TEKNOLOJİLERİ FUARI’NDAYDIK | Saygılı Rulman
Foto

İLK KEZ KATILIM YAPTIĞIMIZ İDMA 7. ULUSLARARASI UN, İRMİK, PİRİNÇ, MISIR, BULGUR, YEM DEĞİRMEN MAKİNELERİ VE BAKLİYAT, MAKARNA, BİSKÜVİ TEKNOLOJİLERİ FUARI’NDAYDIK

Saygılı Rulman olarak bu yıl 04 – 07 Mayıs tarihleri arasında 7.si düzenlenen Uluslararası IDMA, Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makinaları ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı’ndaydık.

Yerli ve yabancı birçok katılımcının olduğu IDMA fuarında 80’e yakın görüşmemiz oldu. Katılımcılar ve ziyaretçi profili doğrudan hedef kitlimize hitap ettiğinden nitelik anlamda oldukça yoğun geçen bir fuardı. Bizim için İDMA fuarı öngördüğümüz gibi hedef sektörümüzün makine imalatçıları ve son kullanıcılarının yer aldığı bir buluşma noktası oldu.

İhtisas fuarlarına katılımın iş geliştirme ve yeni teknolojileri takip etme açısından önemli olduğunun bilincindeyiz. Katıldığımız her fuarda temel amacımız Saygılı Rulman olarak geniş ürün yelpazemizi, teknolojilerimizi ve distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz markalarımızın tanıtımını gerçekleştirip iletişim ağımızı genişleterek yeni dostlar edinmek. Bu yüzden profesyonel ve dinamik ekibimiz ile sektörel fuarlara katılmaya devam ediyoruz.

Tüm teknolojilerimizi ve markalarımızı sergilediğimiz ve binlerce profesyonel ziyaretçiyle bir araya geldiğimiz sektörün uluslararası nitelikteki teknoloji fuarında yer aldığımız için mutluyuz.

Bir sonraki fuarda görüşmek üzere...

Birlikte yapacak çok işimiz var!