SAYGILI RULMAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ’NDE TEMEL SEVİYE RULMAN EĞİTİMİNDEYDİ | Saygılı Rulman
Foto

SAYGILI RULMAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ’NDE TEMEL SEVİYE RULMAN EĞİTİMİNDEYDİ

Saygılı Rulman Akademi çalışmalarına son hız devam ediyor.

Saygılı Rulman Akademi olarak hocaların talebi doğrultusunda 27 Nisan’da Pamukkale Üniversitesi’nde  “Temel  Seviye Rulman Eğitimi - Sanayide Mühendisin Önemi ve Eğitimi “ konulu seminerimizi gerçekleştirdik.

Seminer süresince konuşmacı olan mühendisimiz tarafından temel seviye rulman eğitimi dışında sanayide mühendisin önemine değinerek öğrencilerin var olan okul projeleri hakkında bilgiler alınıp gelen sorular yanıtlandı. Mühendis adaylarına sanayide rulman seçimi konusuyla karşı karşıya gelindiğinde ne çeşit rulmanı nerede kullanması gerektiği konusunda bilgiler verildi.

Öğrencilerin mezun olup çalışma hayatına atıldıklarında sahip oldukları teorik bilgilerin pratikte nasıl yer edineceğine, iş yerlerinde rulman konusunda donanımlı olmalarını sağlamak için bilinmesi gereken teknik bilgilerin neler olduğuna ayrı ayrı değinildi.

Saygılı Rulman Akademi olarak her sektörde karşılaştığımız makine elemanlarının, sanayinin mühendis adayları tarafından iş hayatının içinden karelerle bilinmesi için çabalıyoruz. Düzenlediğimiz eğitim seminerleriyle ne istediğini bilen, iş hayatına hazır ve bilinçli öğrenciler yetişmesine katkı sağlamayı amaçlıyor, genç mühendislerin kariyer hedeflerine ulaşmalarında bizim de tuzumuz olsun istiyoruz.

Saygılı Rulman Akademi olarak bizler, eğitim konusunda üzerimize düşen görevi yerine getirerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Birlikte yapacak çok işimiz var!