ŞEFFAF OFİS, ŞEFFAF YÖNETİM | Saygılı Rulman
Foto

ŞEFFAF OFİS, ŞEFFAF YÖNETİM

Geniş çalışma alanı, konferans salonu, toplantı odaları, çok amaçlı salonları, çakıl bahçesi, kafeteryası ve Türkiye’nin en büyük rulman deposu ile Saygılı Rulman yönetim binası, çalışanları için sosyal bir ortam oluşturuyor.

Bugün ve gelecek için modern çalışma alanlarında gerekli olan çevreci yaklaşım; nefes alınabilir ferah alanlar, sosyal ortam ve şeffaflık ihtiyaçları, ince düşünülüp tasarlanarak yapılan binamız tarafından karşılanıyor. Yönetim binamızda yüksek tavan genişliği ile oluşabilecek gürültünün önüne geçmeyi amaçladık ayrıca binamızda cam ve ahşap malzemeyi yoğun olarak kullanıp geniş ve iç açıcı mekân deneyiminin yanında güneş ışığından bolca yararlanmayı hedefledik. Bu sayede bina içinde elektrik kullanımını azaltarak çevrenin korunmasına da katkı sağlamaktayız.

Konferans salonumuz içerisinde yer alan ses sistemi ile salon, ihtiyaç halinde sinema/TV odasına dönüştürülebilmektedir. Böylece konferans salonumuz kurum içi etkinliklerin yapılması için elverişli bir ortam sağlamaktadır.

Yönetim binamız içerisinde, asma katta yer alan teknik laboratuvarımız mühendislerimizin gerekli çalışmalarını yapabilmesi için uygun genişlikte dizayn edilmiştir.

Çok amaçlı odalarımızın Ildırı, Çeşme ve Alaçatı isimleri ile Ege bölgesinin en güzel yerlerini ofisimize taşırken Ertuğrul Gazi ve Fatih Toplantı Odası ile tarihimizi de binamızda yaşatıyoruz.

Gurur duyduğumuz Türkiye’nin en büyük rulman deposunda saklama alanı ve depo çalışma alanlarını birbiri ile entegre ettik. İşler aksamadan devam ederken, depo çalışanlarımızın dinlenebileceği ve depomuzu ziyaret eden müşterilerimizin rahatlıkla bekleyebileceği alanlar oluşturduk.

İzmir Kemalpaşa’da bulunan yeni şirket binamızda keyifle ve severek faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Birlikte yapacak çok işimiz var!