TİCARETİMİZİ BÜYÜTÜYORUZ | Saygılı Rulman
Foto

TİCARETİMİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde üyeler arası ticari ilişkilerin gelişmesi, üyelerin ticari hacimlerinin artması ve yeni iş bağlantıları yapılması amacıyla “Ticaretimizi Büyütüyoruz” sloganı ile organize edilen Bölgesel Ticaret Toplantısı’nda ana sponsorlardan biri olarak yer aldık. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde üyeler arası ticari ilişkilerin gelişmesi, üyelerin ticari hacimlerinin artması ve yeni iş bağlantıları yapılması amacıyla “Ticaretimizi Büyütüyoruz” sloganı ile organize edilen Bölgesel Ticaret Toplantısı’nda ana sponsorlardan biri olarak yer aldık.

Uzman ekibimiz ile katıldığımız MÜSİAD Bölgesel Ticaret Toplantısı bölge ekonomisine katkı ve canlılık getirmesinin yanı sıra firma tanıtımları, ikili iş görüşmeleri ve yurtdışından gelen alım heyetleriyle üyelerin fiili iş bağlantıları kurmasını da sağladı. Toplantıya İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Uşak, Kocaeli, Adana, Aydın, Balıkesir, Tekirdağ, Hatay, Kayseri, Sakarya, Kütahya, Zonguldak, Mardin, Van, Rize ve çevre illerden çok sayıda MÜSİAD üyesi katıldı. MÜSİAD üyesi olmayan iş adamlarının da yoğun ilgi gösterdiği toplantıda katılımcı firmalar yüzlerce girişimciyle iş bağlantısı kurma imkanı buldu.

MÜSİAD İzmir Şubesi Başkan Yardımcısı ve Sektör Kuralları Başkanı ve Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanımız Bilal Saygılı’ya MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan tarafından teşekkür belgesi verildi. Bilal Saygılı gelişmiş teknoloji ve yeni ürünlerimizi standımızda sergilediğimiz toplantı hakkında değerlendirmelerde bulunarak; ''Böyle bir etkinliğin ana sponsorlarından biri olmak bize onur verdi. Bölge ekonomisine bu tür çalışmaların katkı sağlayacağına inanıyoruz. MÜSİAD ile bunu başarıyoruz. Toplantımıza yurtiçinden, yurtdışından ve Balkanlar’dan gelen kurumsal kimlikli firmalar ve önemli işadamları katılım sağladı. Bu tür endüstriyel çalışmalar bölgelere faydalı olacaktır. Diğer yandan Saygılı Rulman olarak bizler de ürünlerimizi, katılımcılara sergileme fırsatı bulduk.'' diye konuştu.

 Ticari ilişkilerimizi arttıracağımız ve yüz yüze iş bağlantıları kurma şansı yakalayacağımız gelecek toplantılarda görüşmek üzere.

 

Birlikte yapacak çok işimiz var!