WIN EURASIA 2018 FUARI’NDAYDIK! | Saygılı Rulman
Foto

WIN EURASIA 2018 FUARI’NDAYDIK!

Sektörün merakla beklediği, günümüz global dünyasının en önemli fuarlarından biri olan ve otomasyon alanında her türlü yeniliğin sergilendiği Win Eurasia Fuarı tamamlandı.  Geçen yıllarda iki ayrı fazda düzenlenen WIN Metal Working ve WIN Automation Fuarları bu sene birleşerek tek bir fuar olarak düzenlendi.

Saygılı Rulman olarak 15 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WIN EURASIA Fuarı’nda Türkiye Resmi Distribütörü olduğumuz NACHI ile beraber yerimizi aldık.

Dört gün boyunca sabah 10:00 akşam 18:30 saatleri arasında gerçekleşen fuarda Nachi olarak, gelişen ve devamlı yenilenen teknolojimizi katılımcılar ile paylaştık.

Win Fuarı sayesinde potansiyel müşterilerimiz ile bire bir konuşma fırsatı yakalarken fuarı gezen ve çeşitli üniversiteden gelen, geleceğin mimarı öğrenciler ile de sohbet etme imkânımız oldu.

Ayrıca son teknolojik  gelişmelerin yer aldığı fuarda, Endüstri 4.0 sürecine giden yolda otomasyon teknolojisinin önemi nedeniyle katılımcıların ilgisi de yoğundu.

Çeşitli sektörlerden ekipler ile verimli değerlendirmelerde bulunduk.

Fuarın özellikle Endüstri 4.0 atılımları dolayısıyla önemi artmış ve firmaların teknolojik ürünlere bakış açısı değişmiştir. Bu bağlamda endüstriyel yenilikleri takip etmek, yeni teknolojiler ile ilgili bilgi sahibi olmak ve piyasanın değişimini gözlemlemek açısından firmamız ve şahıslarımız adına faydalı bir fuar katılımı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

 

 

Birlikte yapacak çok işimiz var!