DODGE RULMAN YATAKLARI | Saygılı Rulman

Dodge 1880 yılında Amerika’nın Indiana Eyaleti'nde kuruldu. O yıllarda tahta ürünler imal eden Dodge sanayi devriminin de etkisi ile 1900’lü yılların başından itibaren çelikten imal edilmiş güç aktarma ürünlerini endüstrinin kullanımına sunarak, kısa zamanda sektörde lider konuma ulaştı. Bugün hala Dodge, ürünlerini yeni teknolojilerin ışığında, kullanıcıların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirmektedir. Özellikle ağır sanayi, maden endüstrisi ve gıda uygulamalarında Dodge, ABD ve diğer Kuzey Amerika ülkelerinde kullanıcıların ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

Dodge’un ürün yelpazesinde kaplinden yataklı rulmana; redüktörden konveyör tamburuna kadar uzanan çok çeşitli mekanik güç aktarma ürünleri bulunmaktadır. Dodge ürünleri, ABD ve Kanada’da bulunan toplam 11 farklı fabrikada üretilmektedir.

2011 yılında Dodge-Baldor’u bünyesine katan ABB, bu çerçevede Dodge’un mekanik güç aktarma ürünlerini kendi ürün yelpazesine ekleyerek yoluna devam etmektedir.Kataloglara ulaşmak için lütfen tıklayınız...
Dodge online kataloğa ulaşmak için lütfen tıklayınız…

Birlikte yapacak çok işimiz var!