Başkanın Kaleminden | Saygılı Rulman

Büyüklerimden gördüğüm ve onların bana verdiği öğütlerden öğrendiğim bir şey varsa o da; hayatta iz bırakmak için, kendimizi bir amaca adamamız gerektiğidir. Kendimizi bir amaca adadığımızda, önce bir moso ağacı gibi hayata kök salarız ve daha sonra adım adım küçük başarılar elde ederek büyürüz…

33 yıl önce 50 metrekarelik bir dükkanda başlayan ticari hikayemiz bugün 10.000 metrekarelik kapalı alana sahip tesisinde yeni büyüme hedefleri ile yazılmaya devam ediyor. Bu hikayede Saygılı Rulman ailesi olarak temel aldığımız yapı taşları emeğimiz, ahlaki değerlerimiz ve vatan sevgimizdir.

Yıllar boyu bu işletmeyi büyütmeye gayret ettik ve şu anda genç yeteneklerle ve dinamik kadromuzla bu gayretimiz sürmektedir. Ahlakın; çalışma etiğinin gerektirdiği en temel unsur olduğunu varsayıyoruz ve yaptığımız her işe alın terimizle beraber bunu tıpkı bir nakış gibi işliyoruz.

Geçmişimizi unutmadan geleceği doğru yorumlayarak hikayemize her gün yeni bir sayfa ekleme gayesindeyiz. Bu ilaveler yenilikçilikten, teknolojiden ve sağ duyudan beslenerek bize meyvesini verecektir.

Yıllardır iş hayatının merkezinde olmanın verdiği tecrübeye binaen şunu söyleyebilirim ki, başarı sadece rakamlarla ölçülemeyecek kadar derin bir kavramdır. Ticari zeka ve yönetimsel becerileri geliştirme üzerine yatırımlar yapmak, geleceği doğru inşa etmenin gerektirdiği zaruri bir durumdur.

Tüm bu düstur ve hedeflerimizle, başta ben olmak üzere tüm Saygılı Rulman Ailesi bu hikayeyi yazmaya, okumaya ve okutmaya gönlümüzü verdik. Her cümlede emeği geçen çalışanlarımıza, müşterilerimize ve diğer tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

 

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Bilal Saygılı

Birlikte yapacak çok işimiz var!