×

Dürüstlük, çalışkanlık, fedakârlık ve insana saygı gibi faziletler yalnızca iş hayatında değil, hayatın her aşamasında bir değer inşa ediyorsa o zaman kalıcı izler bırakabiliyorsunuz.

Öz farkındalığını işine yansıtan, stratejik düşünebilen, sabırlı olan, karşılaştığı krizleri hızlı ve en doğru şekilde yönetebilen, inovatif düşünebilen, kendini güncelleyen, cesaretli olmaktan ve gerçekçi davranmaktan vazgeçmeyenler; iş hayatında zirveye uzanan yolda başarıya ulaşmaktadır.

Goethe “İnandığı şeyi yapan insanın enerjisi asla tükenmez.” diyor. Çocukluğumdan bugünlere gelişimde ailemde atılan tohumun, Anadolu insanından edindiğim tecrübenin işe ve insana dair hayatı öğrenmemde büyük katkısı oldu. İnandığım işi yaparken asla pes etmeden, yılmadan, sebat ederek ve çok çalışarak bugünlere geldim. Hiç şikâyet etmeyi sevmediğim için imkânlar içerisinde en iyisini yapmak gerektiğine inandım ve buna uygun adımlar attım.

35 yıl önce 50 metrekarelik bir dükkânda başlayan ticari hikâyemiz, bugün 10.000 metrekarelik kapalı alana sahip tesisimizde büyümeye devam etmektedir.  Türkiye’de rulman tedarik sağlayıcıları arasında ilk beş firmadan biri durumunda olan Saygılı Rulman; Türkiye’ye ve Orta Asya Cumhuriyetleri’ne rulman ve güç aktarım ürünlerinin tedarikini sağlamaktadır.

Yıllardır iş hayatının merkezinde olmanın verdiği tecrübeye binaen şunu söyleyebilirim ki, "ticarî başarı" sadece rakamlarla ölçülemeyecek kadar derin bir kavramdır. Ticarî zekâ ve yönetim becerilerini geliştirme üzerine yatırımlar yapmak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek 'değişimi' doğru okumak ve buna uygun hamleler yapmak, geleceği en güzel şekilde inşa etmek için zaruridir.

Saygılı Rulman’ın elde ettiği kazanımlarda emeği bulunan başta çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza değerli katkıları ve duydukları güven ve bağlılıktan dolayı çok teşekkür ederim.

Hedefimiz, ülkemize kendi alanımızda en büyük katkıyı sunmaktır. Bu doğrultuda üretim ve yatırımlarımızı arttırarak, inovasyon ve
Ar-Ge odaklı, marka değer üreten projelerimiz ile ülkemizin daha iyi noktalara ulaşması için etkin çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Bilal Saygılı