DOĞRU ÇÖZÜM, HIZLI TESLİMAT | Saygılı Rulman
Foto

DOĞRU ÇÖZÜM, HIZLI TESLİMAT

 

Saygılı Rulman, rulman ve güç aktarım ürünlerinde hem tedarik hem de satış sonrası destek hizmetleri vererek kaliteyi ve güven duygusunu daima en önde tutmayı amaçlamaktadır.

Zararlı olabilecek her türlü ısı, nem, darbe ve titreşime karşı yalıtılmış depo alanında tüm ürünler “İlk giren ilk çıkar” prensibiyle satışa sunulur. El terminalleri ile barkodlanan ürünler sayesinde rulmanlar çok uzun süre bekletilmeyerek zamana bağlı bozulmaların önüne geçilir.

Tüm ürünler hassas hidrolik makinelerce yerlerinden alınır ve aynı hassasiyetle tekrar bırakılır. Rulmanların kullanımına kadar geçen süreçte, darbeye karşı dayanıklı shrink ambalajlar kullanılır ve taşınma esnasında zarar görmeleri engellenir.

Tüm personelin kullandığı online sistemle, Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat sipariş kabulü yapılır ve sevkiyat işlemi gerçekleştirilir.

Siparişten teslimata kadar tüm iş akışı Canias ERP programı kullanılarak yönetilir. Bu kurumsal hafıza; süreçleri, insanları, tedarikçileri ve müşterileri uzman kadromuzun desteğiyle birbirine bağlar ve bütünleşme için bir ortam oluşturur.

#birlikteyapacakçokişimizvar

Birlikte yapacak çok işimiz var!