6. ULUSLARARASI DEMİR ÇELİK SEMPOZYUMU - YENİDEN… HEP BERABER | Saygılı Rulman
Foto

6. ULUSLARARASI DEMİR ÇELİK SEMPOZYUMU - YENİDEN… HEP BERABER

EFRS 6. Demir Çelik Sempozyumu, 25-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, İzmir’de sektörün büyük katılım ve desteği ile gerçekleşti. Tüm katılımcılar ve ziyaretçilerle yeniden hep beraber akıllarda kalan bir sektör buluşması yaşadık.

Sempozyum ile birlikte sektörün tüm yapıtaşları bir araya getirilerek, sektördeki yenilikler, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında tartışma imkânı yaratılıp; bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasını sağlayan bir platform oluşturuldu.

Farklı kuruluşların çalışanlarının birbirleriyle, gençlerin sektördeki büyük tecrübelerle, tedarikçilerin kullanıcılarla iletişim kurduğu, tartışabildiği bir ortamda Saygılı Rulman olarak yer almaktan gurur ve mutluluk duyduk.

Bir çok ülkeden katılan firma ve temsilcileri sempozyum süresince hem sunumlara katılma hem de sergi alanındaki standları gezme şansı yakaladı. Sempozyum süresince hemen her oturumda salonun dolu olması kadar sergi alanlarındaki yoğun ilgi gözlemlendi.

İki gün boyunca sempozyum, sektörün en önemli konularını içeren çeşitli sunum ve konuşmalarla devam ederken standımıza gelen ziyaretçilerimizle olmaktan büyük keyif aldık. Geniş ürün yelpazemizi distribütörlüğünü yaptığımız markalarımızla sunarak gelişen ve devamlı yenilenen teknolojimizi demir çelik sektörüyle buluşturduk.

Ziyaretçilerimizi sempozyum sırasında ilişkilerimizin daha da güçlendiği ve birlikte uzun soluklu işler yaptığımız müşterilerimiz oluştururken, önümüzdeki süreçte aktif olarak çalışabileceğimiz potansiyel yeni müşterilerimiz de bizleri böyle güzel bir oluşumla tanıma fırsatı yakalamış oldu. Sempozyum sayesinde standımızı ziyaret eden, Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası aracılığıyla sempozyuma katılan üniversite öğrencilerinin rulmanlara ait değerli sorularını da cevaplama fırsatımız oldu.

Evimize, katkılarımızdan dolayı almış olduğumuz Gümüş Sponsor Plaketimiz ile birlikte dönerken akıllarda ise Demir Çelik Sektörünün beğenisini kazanmış 6. EFRS, paylaşılan önemli sunumlar, katılımcı ve ziyaretçilerimizle birlikte geçirdiğimiz kaliteli zaman yer etti.

Birlikte yapacak çok işimiz var!