GELECEĞİN PARÇASI OL! | Saygılı Rulman
Foto

GELECEĞİN PARÇASI OL!

Her yıl dünyanın en büyük sanayi şirketlerini bir araya getiren ve 6 büyük sanayi fuarını tek bir çatı altında buluşturan 26. WIN EURASIA Fuarı 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.  Bu yılki konsept ise “Geleceğin Parçası Ol” idi. Biz de Türkiye Resmi Distribütörü olduğumuz NACHI ile beraber Saygılı Rulman olarak fuarda yerimizi aldık. 

Sac ve metal şekillendirme teknolojilerinden, otomasyon hizmetlerine, elektrik ve elektronik ekipmanlarından, hidrolik ve pnömatik hizmetlere, ve hatta tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm ekosistem, 360 derece imalat sanayii, Endüstri 4.0 konsepti altında WIN EURASIA 2019 Fuarı’ndaydı.

“Özellikle otomasyon ve robotlara olan ilgilinin yoğunluğu fuar boyunca gözlerden kaçmadı.”

Saygılı Rulman olarak Nachi ile birlikte katılım gösterdiğimiz fuarda, potansiyel müşterilerimizde tanışma, iş ilişkilerimizi geliştirip rulman ve güç aktarım ürünlerimizle ilgili müşterilerimize detaylı bilgi verme imkanı bulduk. Ayrıca fuara katılım göstererek sektöre ve geleceğe yön veren teknolojileri tanıma ve hakkında detaylı bilgi alma şansına eriştik. Uluslararası 26. WIN EURASIA Fuarı, 2019 yılında da 360 derece imalat sanayinin dijital dönüşümde belirleyici platformu olmaya devam edecek.

Fuar boyunca standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve ziyaretleriniz için teşekkür ederiz. Gelecek Win Eurasia Fuarı’nda buluşmak üzere.

Birlikte yapacak çok işimiz var!