WIN EURASIA AUTOMATION 2017 FUARI'NDAYDIK | Saygılı Rulman
Foto

WIN EURASIA AUTOMATION 2017 FUARI'NDAYDIK

 

Sektörün merakla beklediği, günümüz global dünyasında en önemli fuarlarından biri olan ve otomasyon alanında her türlü yeniliğin sergilendiği WIN EURASIA Automation Fuarı geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşti.   

Saygılı Rulman olarak 16 – 19 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WIN EURASIA Automation Fuarı’da Türkiye Resmi Distribütörü olduğumuz NACHI ile beraber yerimizi aldık.

Dört gün boyunca sabah 10:00, akşam 18:30 saatleri arasında gerçekleşen fuarda NACHI olarak, gelişen ve devamlı yenilenen teknolojimizi katılımcılar ile paylaştık.

Win Eurasia Automation Fuarı sayesinde potansiyel müşterilerimiz ile bire bir konuşma fırsatı yakalarken fuarı gezen ve çeşitli üniversitelerden gelen geleceğin mimarı öğrenciler ile de sohbet etme imkanımız oldu. Fuar boyunca bir yandan 30. yılımızda yenilenen şirket profilimizi tüm katılımcılarla paylaşıp bir yandan da geniş ürün yelpazemizin sunumunu gerçekleştirdik.

Fuar süresi boyunca yaklaşık 100’e yakın görüşmemiz oldu. Verimli geçen görüşmeler sonucunda yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra yeni dostlar da edindik. Daha önce tanıdığımız fakat iş yapmadığımız pek çok firma ile temas gerçekleştirdik ve çalışılmayan ürün grupları hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

Katılım gerçekleştirdiğimiz fuar sonunda yıl içerisindeki piyasaları tahmin etme imkanı yakaladık. Sektöre yeni oyuncu olarak katılan yepyeni yatırımcılar ile tanıştık. Yeni teknolojik gelişmeleri herkesten önce inceleyerek geleceğe yön verecek teknolojiler hakkında bilgi sahibi olduk. Hepsinin yanında markamız olan NACHI’nin standında olmaktan ve beraber anılmaktan mutluluk duyduk. 

Ayrıca fuar boyunca standımıza gelip sohbet ettiğimiz tüm katılımcılara ve öğrencilere de teşekkürü borç biliriz. Gelecek fuarlarda görüşmek üzere.

Birlikte yapacak çok işimiz var!