Saygılı Rulman 27. Ege Rallisi’nden Muhteşem Final | Saygılı Rulman
Foto

Saygılı Rulman 27. Ege Rallisi’nden Muhteşem Final

 

Bu yıl da ana sponsoru olduğumuz 27.si düzenlenen Ege Rallisi, 22 – 23 Nisan tarihleri arasında Bornova Âşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda start alıp Kemalpaşa merkezde final yaptı.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı olan ralliye yarışçılar kadar halkın ilgisi de yoğun oldu.  Önceki yıllarda Seferihisar ve çevresinde yer alan parkurun yeni rotasında taşınıp, şehrin kolay ulaşılabilir noktasında bulunması bu yıldaki halkın katılımının artması açısından önemli bir etken oldu.  

Bornova Âşık Veysel Rekreasyon Alanı’nında verilen starta pek çok katılımcı aileleri ile birlikte gelirken basının da ilgisi yüksekti.

Kıyasıya geçen mücadelede başlangıcında volkicarların gösterisi ilgi odağı oldu. 

Çekişmeli, yoğun ve yorucu geçen yarışın ardından kazanan isimler için özel olarak tasarlayıp hazırladığımız rulmanlı kupalarımızı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Bilal Saygılı takdim etti.  Saygılı Rulman 27. Ege Rallisi’nde kupayı kucaklayan isimler Orhan Avcıoğlu – Burçin Korkmaz ikilisi oldu. Bu ikiliyi Burak Çukurova - Vedat Bostancı ve Yağız Avcı - Bahadır Gücenmez takip etti.

Uzun süredir pistlerde olmayan ve Saygılı Rulman Ege Rallisi ile pistlere geri dönen Burcu Çetinkaya rallinin dikkat çeken isimlerindendi.

23 Nisan çocuk bayramına denk gelen yarışta Saygılı Rulman ailesi olarak katılımcı olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı balonlar dağıtarak hep birlikte kutladık. Tüm katılımcı çocuklarımız, yarışçılar, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Bilal Saygılı ve emeği geçen herkes ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedik.

Birlikte yapacak çok işimiz var!