SAYGILI RULMAN 2017 DİLEK KUTUSUNDAN ÇIKANLAR | Saygılı Rulman
Foto
Foto
Foto

SAYGILI RULMAN 2017 DİLEK KUTUSUNDAN ÇIKANLAR

Saygılı Rulman ailesi olarak bu yıl 2017 yılında gerçekleşmesini istediğimiz dilekleri firma içerisinde oluşturduğumuz dilek kutumuzun içerisine yazarak attık. Hadi gelin yılın son haftasında dilek kutumuzdan çıkanlara birlikte göz atalım.

İyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla geçen koca 1 yılı geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde yeni yıla yepyeni hayaller ile girmeye hazırız. İçimizden 2016 yılının değerlendirmesini yaparken önümüzde bekleyen 2017 yılı için her şeyin en iyisini dilemek, ilk dileğimizi oluşturdu bile. Bu sene şirket içinde güzelliklerin ve dileklerin paylaştıkça çoğalacağına inanarak dileklerimizi birbirimiz ile paylaştık.

Dilek kutumuzdan çıkan, her yeni senenin olmazsa olmazı olan dileklerin başında; sağlık, mutluluk ve barış geldi. Bu üçlünün yanına bir de parayı ekledik mi 2017 senesinin genel beklentilerini özetlemiş oluyoruz. Fakat bu genel dilekler dışında neler istendiği daha çok merak konusu. Ülkemiz ve geleceğimizin parlak yıldızları çocuklarımız için yazılmış pek çok dilek kağıdımız var. Bunların dışında dostlukların pekişmesi ve huzur dolu günler de çokça istenen dileklerin başında geliyor.

Her şey bir yana aşk bir yana diyenleri de unutmayalım. Hayatı, insanları, doğayı seven ve onlar için dilek dileyen arkadaşlarımızın ve diğer dileklerini üşenmeden yazıp bizimle paylaşan tüm arkadaşlarımızın dileklerinin gerçekleşmesini Saygılı Rulman ailesi olarak canı gönülden istiyoruz.

Yeni yılda ülkemiz ve toplumumuz adına her şeyin iyi olmasını ve yaşanılan her günün bir önceki günden daha iyi geçmesini dileriz. Herkesin yeni yılını kutluyoruz!

 

Birlikte yapacak çok işimiz var!